E- TİCARET (PAZARYERLERİ)

TRENDYOL – N11- GİTTİGİDİYOR – HEPSİBURADA – EPTTAVM - ÇİÇEK SEPETİ

DETAYLI BİLGİ VE DANIŞMANLIK İÇİN BİZE ULAŞIN !

En önemli bu konular nelerdir ?

Günümüzde online satış kanalları gelişmekte ve çeşitlenmektedir. N11 – gittigidiyor – hepsiburada – trendyol – çiçek sepeti – epttavm gibi Pazaryerlerinde müşterilerimizin mağazalarını aktif hale getiriyor, web site ve sosyal medyanın yanında bu mecralarda da satış yaptırarak hem müşterilerimizin marka bilinirliğini arttırıyor, hemde satışlarının artmasına fayda sağlıyoruz. Bu mecralarda satış yapmak ne kadar keyifli olursa olsun mağazaları açmadan önce firmaların çok dikkatli sözleşmeleri incelemesi gerekmektedir. Bu konuda müşterilerimize ne yapmaları konusunda yardımcı oluyoruz.

– Komisyon oranları kategoriden kategoriye , mağazadan mağazaya değişkenlik göstermektedir. Satış hacmi yüksek olan firmaların komisyonları daha düşükken, satış hacmi az olan ve/veya yeni mağaza açtığımız müşterilerimizin komisyon oranları biraz daha yüksek olabilmektedir.
-Fiyat politikası en önemli konu başlıklarımızdan biridir. Satış fiyatını belirlemeden önce bulunduğunuz kategorideki komisyon oranını , ödenecek kdv ‘yi , kargo ücretlerini mutlaka dikkate almakta fayda vardır. Fiyat rekabetinde zarar etmek son derece yanlış hamlelerden bir tanesi olabilir.
Mağazaları aktif hale getirip müşterilerimizi yanlız bırakmıyor her aşamada yardımcı oluyoruz.
Sayfa içi düzenlemler (mobil banner, logo vb..)
Ürün yükleme
Onaylı ve onaylanmayan ürünlerin takibi
Güncel kampanyaların takibi ve kampanyalara dahil olma
Anahtar kelimlerin ağırlıklı olduğu açıklamalar
Fiyat ve stok politikası
Mağaza puanını koruma ve en üstte tutmak gibi bir çok konuda müşterilerimiz ile birlikte hareket ediyoruz

Gelin bu başarı yolculuğa birlikte çıkalım …

DETAYLI BİLGİ İÇİN HEMEN FORMU DOLDURARAK, BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİN !