Neler Yapıyoruz?

Ozlu Media Creative Agency Web site tasarımı, E-ticaret sistemlerinin kurulması, sosyal medya yönetimi ( instagram, facebook vb..), Google ve sosyal medya reklamları, Seo (Arama Motoru Optimizasyonu), Ürün Çekimi gibi bir çok aşanda çalışmaları aktif obir şekilde sürdürmektedir. Firmaların tüm kurumsal işlerini Dijital süreçten baskı sürecine kadar her konuda destek sağlamaktadır.

Doğru adrestesiniz !

Sunduğunuz ürün ve hizmetleri arayan milyonlarca internet kullanıcısına bir anda ulaşabilir

ve ya daha düşük bütçelerle yerel bir marka haline gelebilirsiniz.

Yaptığımız İşleri Tanıyın..

Google Reklamlar & SEO

Google adwords reklamaları, arama motorlarının işletmelere sunduğu ve kullanıcıların anahtar kelimeler kullanarak aramaya geçtikleri bir reklam türüdür. Burada en önemli faktörlerden bir tanesi içinde bulunduğunuz sektöre müşteri grupları hangi kelimeleri daha çok kullanıyor o konuda araştırma yaparak başlamak gerekir.

Web Tasarım Ve Yazılım Hizmetleri

Web siteler artık ceplerimizde taşıdığımız kimlikler kadar önemli bir hale gelmiştir. Firmanızın kimliği ise iyi hazırlanmış, altyapısı güçlü, tasarım ile kendini okutturan web sitelerdir. Öncelikle web sitenizin nereye hizmet edeceği, amacı , misyonu , vizyonu, gibi konuları ele alarak bir yol haritası oluşturmakta fayda vardır.

Sosyal Medya Yönetimi

Reklam demek sonu görünmeyen , ucu bucağı olmayan bir okyanustur. Birden fazla reklam verilebilecek platformalar vardır. Ve her platformun kendi içinde bir reklam içerikleri, kuralları, reklam türleri mevcuttur. Facebook , Instagram , youtube ,google , tiktok , messenger, mail ve buna benzer bir çok reklam araçları mevcuttur.

E- Ticaret (Pazaryerleri)

Günümüzde online satış kanalları gelişmekte ve çeşitlenmektedir. N11 – gittigidiyor – hepsiburada – trendyol – çiçek sepeti – epttavm gibi Pazaryerlerinde müşterilerimizin mağazalarını aktif hale getiriyor, web site ve sosyal medyanın yanında bu mecralarda da satış yaptırarak hem müşterilerimizin marka bilinirliğini arttırıyor, hemde satışlarının artmasına fayda sağlıyoruz.

Fotoğraf & Video Çekimi

Firmalar için dijital nekadar önemliyse, görsel de o kadar büyük bir öneme sahiptir. Firmalar ürünlerini, hizmetlerini, marka bilinirliklerini, kampanya dönemleri gibi bir çok pazarlama stratejisini görseller ile yapmaktadırlar. Profesyonel fotoğraf çekimleri ile firmalar ürünleri ön plana en iyi şekilde çıkarmalıdır. Web site çalışmaları , reklam çalışmaları , afişler, kataloglarlar , bilbord reklamları gibi firmanın tüm pazarlama stratejisini oluşturan en etkin hamle kaliteli görsel olmalıdır.

Grafik Tasarım Hizmetleri

Tasarım tüm sektörlerde varlığını sürdüren ve pazarlama için olmassa olmaz bir araç haline gelen bu iş çok önemlidir. Markaların ürünlerini tasarım ile ön plana çıkartmak doğru bir hamle olsada , bazı tasarımlar ürün nekadar güzel,kullanışlı,ekonomik olsa bile cazibesini kaybedebilmektedir.

Marka Danışmanlığı

Yeni bir marka kuracak veya marka bilinirliğini arttırmak için neler yapacağını, nereden başlayacağını bilmeyen kişiler , firmalar için online yada yüz yüze görüşmeler yaparak fikirleri ve/veya problemleri ortaya çıkartıyoruz. Markanın bulunduğu konum , misyon ,vizyon gibi tüm konular markanın varlığı için çok önemlidir.

DİJİTAL ALANDA HİZMET VERDİĞİMİZ SEKTÖRLER

Saç Ekim Ve Estetik Merkezleri

Güzellik Salonları

Diş Sağlığı Merkezleri

Tekstil Ve Moda

Züccaciye

Ayakkabı

Beyaz Eşya Üretim Fabrikaları

Resturant & Cafe

Kuyumculuk

0
bizimle İlerleyen Müşteri
0
Tanımlanmış Proje
0
Çalışan
0
Devam Eden Proje

Çalışığımız Markalar

bu güne kadar birçok markanın web tarasımı sunucu ve dijital medya çalışmalarını yapmış olmanın gururunu yaşıyoruz

Fiyat Teklif formu