WEB TASARIM VE YAZILIM

Web siteler artık ceplerimizde taşıdığımız kimlikler kadar önemli bir hale gelmiştir. Firmanızın kimliği ise iyi hazırlanmış, altyapısı güçlü, tasarım ile kendini okutturan web sitelerdir. Öncelikle web sitenizin nereye hizmet edeceği, amacı , misyonu , vizyonu, gibi konuları ele alarak bir yol haritası oluşturmakta fayda vardır.
Web sitelerinde en hassas olduğumuz konu müşteriye özgü olması ve müşterimizin istediği her adımı aşama aşama yazılım ile gerçekleştirmek bizi ve müşterimizi alanında özgün ve başarılı hale getirmiştir.
DETAYLI BİLGİ VE DANIŞMANLIK İÇİN BİZE ULAŞIN !

En önemli bu konular nelerdir ?

Gerek e-ticaret siteleri olsun , gerek tanıtım siteleri olsun aynı hassasiyetle çalışmalarımızı planlıyor ve adım adım müşterinin kafasında oluşan, hayal ettiği web siteyi yazılım ile gerçeğe dönüştürüyoruz. Ödeme altyapısı, banner ile kampanyaların aktif bir şekilde gösterilmesi , üyelik girişleri , ürün girişleri , görsellerin tasarım ekibimiz tarafından titizlilikle hazırlanması ve müşterilerimizin özel istekleri tamamlayıp işlemi tamamlıyoruız.
Ama en önemli konulardan bir tanesi siteyi bitirdikten sonraki süreçtede müşterilerimizin yanında oluyoruz.
Teamwear bağlantısı ile planlama yapıp web site panelini detaylı bir şekilde anlatıyor ve sipariş takibinini nasıl yapacağını ödemelerini nereden alacağını vb.. tüm konuları anlatıyoruz. Böylece müşterilerimiz daha bilinçli hareket ederek kendi hesaplarının kontrolü kendi ellerinde oluyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN HEMEN FORMU DOLDURARAK, BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİN !